Tel:
Chiny Maszyna do cięcia laserem producent
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.

Niech maszyny marki Sailfar obsługują Twoją firmę!

Dom

Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7

Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.

JINAN QIHANG CNC EQUIPMENT CO., LTD . jest profesjonalnym producentem i sprzedażą maszyny do cięcia laserem marki sailfar i router CNC od 2005 roku, zlokalizowane w Chinach " quancheng " - Jinan City.

Laser Sailfar rozpoczął produkcję urządzenia do cięcia laserowego i routera CNC od 2005 roku, wprowadzając dwie linie produkcyjne z Niemiec o zdolności produkcyjnej 1000PCS / miesiąc. Ponad 12 000 klientów korzysta z naszego sprzętu laserowego do tej pory.

O nowy żagiel marki korzystaj z najnowszej technologii produkuj laserowe urządzenie do cięcia i router CNC, posiadamy własny zakład obróbki blach, jakość kontroli od źródła, zachowujemy każdą maszynę o wysokiej jakości. O przewodniku liniowym mamy współpracę z Tajwanem HINW, Gwarantuję płynne działanie maszyny, aby zmniejszyć błąd. O korzystanie z maszyn za pomocą kontrolera ruida i topwistom sprawia, że ​​operacja jest bardziej dokładna i prosta. i przyjazne dla środowiska, zgodne z międzynarodowym standardem produkcji środowiska.

Nasz zakład:

Jesteśmy w zgodzie z "jakości innowacji, aby wygrać na rynku, zarządzanie w dobrej wierze rzucić przyszłość." filozofia, rygorystyczny i skrupulatny styl pracy, produkty efektywne pod względem kosztów, postaramy się jak najlepiej zbudować maszynę do cięcia laserowego i router CNC marki pierwszej klasy. Chcemy, aby przyjaciel i lojalna współpraca, tworzyć genialny z całego świata!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : SAILFAR

Ilość pracowników : 120~130

Coroczne wyprzedaże : 5000000-1000000

Rok założenia : 2005

pc Export : 60% - 70%

2005 Założona Jinan qihang cnc equipment co.ltd, rozpoczęła produkcję wszystkich rodzajów maszyn do cięcia laserowego i routera CNC.

2006 dodanie dwóch linii produkcyjnych w związku z rozszerzeniem rynków

2007 nasz produkt jest szeroko sprzedawany na rynku krajowym

2008 r. Planowanie własnej korporacji handlu zagranicznego w celu wykorzystania globalnego rynku

2009 Założona maszyna do cięcia laserowego marki sailfar i router CNC, rozpoczęła eksport do maszyny laserowej i routera CNC.

2010 wchodząc na rynek Azji Południowej, nasze produkty generują roczną sprzedaż ponad 3 miliony USD.

2011 1325 CNC router maszyna dokonać ważnych przełomów technicznych

2012 laserowa maszyna marki sailfar została sprzedana na całym świecie, a jakość i technologia naszych produktów jest wysoce zalecana przez naszych globalnych klientów

2013 Marka Jinan sailfar przeniosła się do nowego biurowca ze względu na rozbudowę skali.

2014 poszerzając nasz zespół sprzedaży o dostarczanie naszych wykwalifikowanych produktów do większej liczby klientów na całym świecie.

W 2015 roku powstała druga nazwa firmy jinan sailfar laser co., Ltd. ciąg dalszy produkcji i sprzedaży routera CNC i maszyny do cięcia laserowego.

2016 stabilny i płynny rozwój

2017 ponownie powiększamy nasz zespół sprzedaży o potrzeby rozwojowe naszej firmy

2018 Witamy lidera i zespół, aby odwiedzić naszą firmę w celu komunikowania się i poznawania produktów.

Usługowe

Bezpłatne konsultacje przedsprzedażne

Laser Sailfar oferuje 12 godzin szybkiej reakcji przedsprzedażnej i bezpłatne konsultacje. Każdy rodzaj wsparcia technicznego jest dostępny dla naszych klientów.

Bezpłatne próbkowanie i testowanie jest dostępne.

7-15 dni roboczych Szybka dostawa

Twoje zamówienie jest przez nas, postaramy się jak najlepiej, aby szybka dostawa dla was wszystkich.


Ścisła kontrola jakości produkcji

a) Kontrola surowca

W naszym regionie loacl jest wielu producentów surowców i utrzymujemy z nimi dobre stosunki, mamy z nich dużą i stabilną ilość zakupów i gwarantujemy, że dostarczymy nam stabilną jakość materiału. Zorganizowali osobę odpowiedzialną tylko za produkcję i dostawę naszego materiału, aby zapewnić bezpieczną jakość.

b) Warsztat

Mamy teraz wysokiej klasy warsztaty niepylące i każdy pracownik jest zmuszony do noszenia zatyczek i ochraniaczy na buty. Przed wejściem do warsztatu znajduje się kabina prysznicowa zapewniająca higienę. Dzięki temu środowisko pracy jest czyste i bezpieczne.

c) Kontrola jakości

c1. QC w warsztatach
Czterech superwizorów sprawdzi, czy produkty spełniają jakość
c2. QC w opakowaniu
Pracownicy sprawdzają, czy paczki zawierają włosy i pył przed wykonaniem opakowania.

d) Jakość narzeka

Jeśli jakikolwiek klient wniesie skargi dotyczące jakości, przekażemy go naszemu zespołowi serwisowemu. Będą raportować bezpośrednio do naszego managera fabryki. W ciągu 24 godzin zorganizujemy spotkanie z działami produkcji, zakupów i pakowania, a w ciągu 48 godzin udzielimy odpowiedzi i informacji zwrotnych.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat naszej maszyny do cięcia laserowego i routera CNC, skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytania na nasz adres e-mail: bruce@sailfarlaser.com i cieszymy się, że będziemy z Tobą współpracować.

Firma Zespół

JINAN QIHANG CNC EQUIPMENT CO., LTD. jest wyspecjalizowany w produkcji i sprzedaży frezarki laserowej marki marki sailfar i frezarki CNC.

Jesteśmy znanym w Chinach znanym frezarką CNC i producentem maszyn do cięcia laserowego, byliśmy w tej linii od 14 lat. Ponad 12 000 klientów korzysta z naszego sprzętu laserowego do tej pory.

Szkolenie jest podstawowym kursem dla wszystkich członków i zorganizujemy różne szkolenia, które pomogą nam ulepszyć nasze umiejętności i Pozwól nam odnaleźć piękno życia. Cenimy czas, którego się uczymy i razem uczymy.

Szkolenie kierownika działu sprzedaży Tommy'ego dla "produktu firmy"

Przez cały rok nasza firma organizuje różne działania w naszych zespołach, takie jak Boże Narodzenie, mogą cieszyć się ich barwnym życiem, oprócz pracy.

Nasza firma organizuje imprezę z okazji urodzin naszych członków zespołu, jesteśmy nie tylko zespołem, ale także rodziną.

Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
Nr 15, Tianshun Industrial Park, Huaiyin District, Jinan, Shandong, Chiny (kontynent)
Tel:86-130-8275-2801
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Maszyna do cięcia laserem dostawca. © 2018 - 2020 industriallasercuttingmachine.com. All Rights Reserved.