Tel:
Chiny Maszyna do cięcia laserem producent
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.

Niech maszyny marki Sailfar obsługują Twoją firmę!

Dom O nas

Historia

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7

Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.

JINAN QIHANG CNC EQUIPMENT CO., LTD . jest profesjonalnym producentem i sprzedażą maszyny do cięcia laserem marki sailfar i router CNC od 2005 roku, zlokalizowane w Chinach " quancheng " - Jinan City.

Laser Sailfar rozpoczął produkcję urządzenia do cięcia laserowego i routera CNC od 2005 roku, wprowadzając dwie linie produkcyjne z Niemiec o zdolności produkcyjnej 1000PCS / miesiąc. Ponad 12 000 klientów korzysta z naszego sprzętu laserowego do tej pory.

O nowy żagiel marki korzystaj z najnowszej technologii produkuj laserowe urządzenie do cięcia i router CNC, posiadamy własny zakład obróbki blach, jakość kontroli od źródła, zachowujemy każdą maszynę o wysokiej jakości. O przewodniku liniowym mamy współpracę z Tajwanem HINW, Gwarantuję płynne działanie maszyny, aby zmniejszyć błąd. O korzystanie z maszyn za pomocą kontrolera ruida i topwistom sprawia, że ​​operacja jest bardziej dokładna i prosta. i przyjazne dla środowiska, zgodne z międzynarodowym standardem produkcji środowiska.

Nasz zakład:

Jesteśmy w zgodzie z "jakości innowacji, aby wygrać na rynku, zarządzanie w dobrej wierze rzucić przyszłość." filozofia, rygorystyczny i skrupulatny styl pracy, produkty efektywne pod względem kosztów, postaramy się jak najlepiej zbudować maszynę do cięcia laserowego i router CNC marki pierwszej klasy. Chcemy, aby przyjaciel i lojalna współpraca, tworzyć genialny z całego świata!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : SAILFAR

Ilość pracowników : 120~130

Coroczne wyprzedaże : 5000000-1000000

Rok założenia : 2005

pc Export : 60% - 70%

2005 Założona Jinan qihang cnc equipment co.ltd, rozpoczęła produkcję wszystkich rodzajów maszyn do cięcia laserowego i routera CNC.

2006 dodanie dwóch linii produkcyjnych w związku z rozszerzeniem rynków

2007 nasz produkt jest szeroko sprzedawany na rynku krajowym

2008 r. Planowanie własnej korporacji handlu zagranicznego w celu wykorzystania globalnego rynku

2009 Założona maszyna do cięcia laserowego marki sailfar i router CNC, rozpoczęła eksport do maszyny laserowej i routera CNC.

2010 wchodząc na rynek Azji Południowej, nasze produkty generują roczną sprzedaż ponad 3 miliony USD.

2011 1325 CNC router maszyna dokonać ważnych przełomów technicznych

2012 laserowa maszyna marki sailfar została sprzedana na całym świecie, a jakość i technologia naszych produktów jest wysoce zalecana przez naszych globalnych klientów

2013 Marka Jinan sailfar przeniosła się do nowego biurowca ze względu na rozbudowę skali.

2014 poszerzając nasz zespół sprzedaży o dostarczanie naszych wykwalifikowanych produktów do większej liczby klientów na całym świecie.

W 2015 roku powstała druga nazwa firmy jinan sailfar laser co., Ltd. ciąg dalszy produkcji i sprzedaży routera CNC i maszyny do cięcia laserowego.

2016 stabilny i płynny rozwój

2017 ponownie powiększamy nasz zespół sprzedaży o potrzeby rozwojowe naszej firmy

2018 Witamy lidera i zespół, aby odwiedzić naszą firmę w celu komunikowania się i poznawania produktów.

Usługowe

Bezpłatne konsultacje przedsprzedażne

Laser Sailfar oferuje 12 godzin szybkiej reakcji przedsprzedażnej i bezpłatne konsultacje. Każdy rodzaj wsparcia technicznego jest dostępny dla naszych klientów.

Bezpłatne próbkowanie i testowanie jest dostępne.

7-15 dni roboczych Szybka dostawa

Twoje zamówienie jest przez nas, postaramy się jak najlepiej, aby szybka dostawa dla was wszystkich.


Ścisła kontrola jakości produkcji

a) Kontrola surowca

W naszym regionie loacl jest wielu producentów surowców i utrzymujemy z nimi dobre stosunki, mamy z nich dużą i stabilną ilość zakupów i gwarantujemy, że dostarczymy nam stabilną jakość materiału. Zorganizowali osobę odpowiedzialną tylko za produkcję i dostawę naszego materiału, aby zapewnić bezpieczną jakość.

b) Warsztat

Mamy teraz wysokiej klasy warsztaty niepylące i każdy pracownik jest zmuszony do noszenia zatyczek i ochraniaczy na buty. Przed wejściem do warsztatu znajduje się kabina prysznicowa zapewniająca higienę. Dzięki temu środowisko pracy jest czyste i bezpieczne.

c) Kontrola jakości

c1. QC w warsztatach
Czterech superwizorów sprawdzi, czy produkty spełniają jakość
c2. QC w opakowaniu
Pracownicy sprawdzają, czy paczki zawierają włosy i pył przed wykonaniem opakowania.

d) Jakość narzeka

Jeśli jakikolwiek klient wniesie skargi dotyczące jakości, przekażemy go naszemu zespołowi serwisowemu. Będą raportować bezpośrednio do naszego managera fabryki. W ciągu 24 godzin zorganizujemy spotkanie z działami produkcji, zakupów i pakowania, a w ciągu 48 godzin udzielimy odpowiedzi i informacji zwrotnych.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat naszej maszyny do cięcia laserowego i routera CNC, skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytania na nasz adres e-mail: bruce@sailfarlaser.com i cieszymy się, że będziemy z Tobą współpracować.

Firma Zespół

JINAN QIHANG CNC EQUIPMENT CO., LTD. jest wyspecjalizowany w produkcji i sprzedaży frezarki laserowej marki marki sailfar i frezarki CNC.

Jesteśmy znanym w Chinach znanym frezarką CNC i producentem maszyn do cięcia laserowego, byliśmy w tej linii od 14 lat. Ponad 12 000 klientów korzysta z naszego sprzętu laserowego do tej pory.

Szkolenie jest podstawowym kursem dla wszystkich członków i zorganizujemy różne szkolenia, które pomogą nam ulepszyć nasze umiejętności i Pozwól nam odnaleźć piękno życia. Cenimy czas, którego się uczymy i razem uczymy.

Szkolenie kierownika działu sprzedaży Tommy'ego dla "produktu firmy"

Przez cały rok nasza firma organizuje różne działania w naszych zespołach, takie jak Boże Narodzenie, mogą cieszyć się ich barwnym życiem, oprócz pracy.

Nasza firma organizuje imprezę z okazji urodzin naszych członków zespołu, jesteśmy nie tylko zespołem, ale także rodziną.

Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
Nr 15, Tianshun Industrial Park, Huaiyin District, Jinan, Shandong, Chiny (kontynent)
Tel:86-130-8275-2801
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Maszyna do cięcia laserem dostawca. © 2018 - 2020 industriallasercuttingmachine.com. All Rights Reserved.