Tel:
Chiny Maszyna do cięcia laserem producent
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.

Niech maszyny marki Sailfar obsługują Twoją firmę!

Dom Aktualności

Proces działania giętarki do miedzianych prętów i spraw wymagających uwagi!

Orzecznictwo
dobra jakość Maszyna do grawerowania laserowego na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do grawerowania laserowego na sprzedaż
Opinie klientów
Odnośnie maszyny szyny zbiorczej cnc 303 E-2 z ustawieniem instalacyjnym działa bardzo dobrze .i zamówi od ciebie w najbliższej przyszłości zestaw szyn zbiorczych cnc, dzięki

—— alex

chciałem poinformować, że router przybył dzisiaj i mam gotowy do uruchomienia go. W ciągu weekendu zrobię mój pierwszy testowy projekt

—— David

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Proces działania giętarki do miedzianych prętów i spraw wymagających uwagi!
Giętarka prętowa jako niezbędny przemysł maszynowy, powstała z powodu wygodnej obsługi wielu producentów. Następny Xiaobian wprowadza, proces eksploatacji giętarki do prętów miedzianych.
Pierwszym krokiem jest podłączenie zasilania, otwarcie przełącznika na klucz na panelu sterowania, a następnie wciśnięcie przycisku start pompy. Drugim krokiem jest regulacja skoku, użycie giętarki do drążków musi zwrócić uwagę, aby skorygować skok w teście na zginanie przed tobą. Maszyna do gięcia prętów miedzianych od dołu do dołu musi zapewniać grubość lub prześwit. Może spowodować uszkodzenie formy i maszyny. Trzeci krok polegał na wybraniu dobrego nacięcia na zginanie, zwykle wybór grubości płyty szczelinowej jest ośmiokrotnością szerokości. Czwarty krok polega na dostosowaniu bloku materiału, z reguły ma on elektryczną, szybką regulację i metodę ręcznego strojenia za pomocą nożyc. Piąty krok polega na tym, że przełącznik pedału zaczął się wygiąć, maszyna do gięcia prętów miedzianych, w przeciwieństwie do nożyc, może poluzować, poluzować giętarkę pręta zatrzyma się, a następnie iść dalej, aby kontynuować w dół.
Powyższe ma na celu proste wprowadzenie procesu pracy giętarki do miedzianych prętów. Powinniśmy się tym zaopiekować, zrozumiemy. Jeśli przyjaciele są zainteresowani, zapraszamy do zapytania. Ji'nan Qihang CNC Equipment Co., Ltd. zapewni produkty najlepszej jakości i najbardziej entuzjastyczną obsługę dla wszystkich.

Pub Czas : 2015-11-02 09:40:52 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Zhu

Tel: 008613082752801

Faks: 86-0531

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
Nr 15, Tianshun Industrial Park, Huaiyin District, Jinan, Shandong, Chiny (kontynent)
Tel:86-130-8275-2801
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Maszyna do cięcia laserem dostawca. © 2018 - 2021 industriallasercuttingmachine.com. All Rights Reserved.