Tel:
Chiny Maszyna do cięcia laserem producent
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.

Niech maszyny marki Sailfar obsługują Twoją firmę!

Dom Aktualności

Aby rozwiązać szczegóły ostrza

Orzecznictwo
dobra jakość Maszyna do grawerowania laserowego na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do grawerowania laserowego na sprzedaż
Opinie klientów
Odnośnie maszyny szyny zbiorczej cnc 303 E-2 z ustawieniem instalacyjnym działa bardzo dobrze .i zamówi od ciebie w najbliższej przyszłości zestaw szyn zbiorczych cnc, dzięki

—— alex

chciałem poinformować, że router przybył dzisiaj i mam gotowy do uruchomienia go. W ciągu weekendu zrobię mój pierwszy testowy projekt

—— David

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Aby rozwiązać szczegóły ostrza

Niektóre drobne szczegóły, które możemy zignorować, oferujemy bardzo szczegółowe informacje, podpowiemy, w jaki sposób wyregulować odstęp ostrzy noża, który jest związany z ścinaniem, można dokładnie wykonać, jest to bardzo ważne, więc musimy zrozumieć, w przeciwnym razie jest prawdopodobne sprawiają, że wiele z nich nie spełnia specyfikacji przedmiotu obrabianego, wtedy strata jest duża, więc musimy dokładnie zrozumieć naszych producentów nożyc, aby wszyscy mogli to wyjaśnić!
To, czy regulacja luzu krawędzi skrawającej jest ważnym czynnikiem wpływającym na jakość cięcia i przedłuża żywotność brzeszczotu. Zastosowanie zaworu kulowego maszyny tnącej do pomiaru jednorodności luzu górnego i dolnego. Konkretna metoda polega na pojedynczym suwie, gdy górna i dolna ramka przechodzi w dolny punkt martwy, czyli szybki obrót zaworu kulowego w celu zamknięcia obwodu oleju, tak że górny nóż zatrzymuje się w dolnym martwym punkcie. Po wyregulowaniu luki, tymczasowo poluzuj wkręt blokujący, obróć uchwyt do wymaganej wartości skali, a następnie dokręć śrubę. A następnie nadal otwierać i zamykać zawór kulowy, tak aby górny nóż w całej podróży na wzniesieniu, tym razem można zmierzyć przez krawędź luki między średnią.

Pub Czas : 2015-06-02 09:38:53 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Zhu

Tel: 008613082752801

Faks: 86-0531

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
Nr 15, Tianshun Industrial Park, Huaiyin District, Jinan, Shandong, Chiny (kontynent)
Tel:86-130-8275-2801
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Maszyna do cięcia laserem dostawca. © 2018 - 2021 industriallasercuttingmachine.com. All Rights Reserved.